Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Groningen: Echipamente industriale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Groningen: Echipamente industriale

  • Contract atribuit
    15/05/2023
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hanzehogeschool Groningen
Locul de executare
NUTS code: NL11 Groningen
Locația achizitorului
NUTS code: NL11 Groningen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42000000 Echipamente industriale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
700,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

De opdracht betreft de levering en ingebruikname van een refurbished supergeleider 1.5 Tesla MRI-scanner inclusief RF kooi en jaarlijks onderhoud en service door Hanzehogeschool Groningen (HG) en MRI Centrum (MC). HG en MC zijn voornemens een samenwerkingsverband aan te gaan, waarin zij hun kennis en expertise op het gebied van onderwijs, onderzoek en de beroepspraktijk willen bundelen en versterken. Met dit samenwerkingsverband willen HG en MC enerzijds studenten MBRT optimaal voorbereiden op de beroepspraktijk en anderzijds een concrete bijdrage leveren aan efficiënte en betaalbare patiëntenzorg op het gebied van MRI-scanning in Noord-Nederland.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
700,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Siemens Healthineers Nederland B.V.
Adresa poștală:
Localitatea: Den Haag
Codul poștal:
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.