Publications Office of the EU
Germania-Offenbach am Main: Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Offenbach am Main: Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală

  • Publicată
    27/04/2020
  • Termenul-limită
    16/06/2020
  • Deschiderea ofertelor
    16/06/2020
  • Contract atribuit
    20/07/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
OPG Offenbacher Projektentwicklungsgesellschaft mbH im Namen und auf Rechnung des Magistrats der Stadt Offenbach
Locul de executare
NUTS code: DE713 Offenbach am Main, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DE713 Offenbach am Main, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
218,051.77 EUR
Numărul de referință al procedurii
366_B14
Descriere

Heizung- Lüftung- und Sanitärinstallationen – Neubau.

Metoda de depunere
Electronic via:
www.had.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/06/2020 11:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
218,051.77 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Grom Haustechnik GmbH + Co. KG
Adresa poștală: Arnshäuser Str. 41
Localitatea: Bad Kissingen
Codul poștal: 97688
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.