Publications Office of the EU
Franţa-Bagnols-sur-Cèze: Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Franţa-Bagnols-sur-Cèze: Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică

  • Publicată
    29/08/2023
  • Termenul-limită
    23/11/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
CEA Marcoule
Locul de executare
NUTS code: FRJ12 Gard
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ12 Gard
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71600000 Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
B23/02992/SC
Descriere

Scopul prezentului contract este de a defini condițiile în care contractantul trebuie să efectueze studii privind dezvoltarea rețelei de apă pluvială.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: CEA Marcoule
Numărul de înregistrare național: 77568501900330
Adresa poștală: Service des Marchés & Achats, Bureau Achats Logistique et Equipements - Bâtiment 181, BP 17171
Localitatea: Bagnols sur Cèze cedex
Codul NUTS: FRJ12
Codul poștal: 30207
Țara: FRA
Persoană de contact: Stephanie CHABAUD
Adresa principală: www.cea.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.