Publications Office of the EU
Belgia-Melle: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Melle: Electricitate

  • Publicată
    28/04/2021
  • Termenul-limită
    01/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    01/06/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fluvius System Operator cv, werkende in opdracht en voor rekening van Fluvius Antwerpen, Fluvius Limburg, Gaselwest, Imewo, Fluvius West, Intergem, Iveka, Iverlek, PBE, Riobra en Sibelgas die allen als aanbesteder voor de opdracht dienen te worden beschouwd.
Locul de executare
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Locația achizitorului
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
Fluvius-FLU20L042 -F05_0
Descriere

Het voorwerp van de gunningsprocedure is de levering van: 100 % groene elektriciteit en aardgas voor leveringsjaren 2022-2024 met betrekking tot de EANaansluitpunten van Fluvius SO in het kader van energieverbruiken voor onder andere:
— eigen gebouwen (elektriciteit en aardgas),
— kathodische bescherming (elektriciteit),
— gasontvangststations, -reduceerinstallaties en -drukregelposten (elektriciteit en aardgas),
— aansluitpunten elektrische wagens (elektriciteit),
— aansluitpunten op het kabelnetwerk (ex-Infrax) en op het HFC (hybrid fiber coaxial)-netwerk (ex-integan) (elektriciteit).
Volgende energieleveringen (elektriciteit en/of aardgas) zijn niet inbegrepen doch maken deel uit van andere aankoopdossiers:
— netverliezen,
— tijdelijke levering aan gedropte professionele klanten,
— Klanten wiens contract tot een einde is gekomen (EOC),
— verbruiken op aansluitpunten met een verhuisprocedure zonder afspraak (MOZA),
— SODV (Sociale Openbare Dienstverplichting).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Fluvius System Operator cv, werkende in opdracht en voor rekening van Fluvius Antwerpen, Fluvius Limburg, Gaselwest, Imewo, Fluvius West, Intergem, Iveka, Iverlek, PBE, Riobra en Sibelgas die allen als aanbesteder voor de opdracht dienen te worden beschouwd.
Numărul de înregistrare național: 0477.445.084_18950
Adresa poștală: Brusselsesteenweg 199
Localitatea: Melle
Codul NUTS: BE234
Codul poștal: 9090
Țara: BEL
Persoană de contact: Bart Deckers
Adresa principală: www.fluvius.be
Electronic via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Fluvius-FLU20L042+-F05
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/06/2021 11:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.