Publications Office of the EU
Brigada de pompieri a furnizorului de servicii cloud (trafic de discuții) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Brigada de pompieri a furnizorului de servicii cloud (trafic de discuții)

  • Publicată
    26/08/2025
  • Termenul-limită
    02/10/2025
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2025
  • Contract atribuit
    04/12/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72400000 Servicii de internet
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
495,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
NIPV2025-EA-04078
Descriere

Performanța permite unui furnizor de servicii cloud să pregătească cereri prioritare pentru vehiculele de stingere a incendiilor, apoi să le trimită către UDAP pentru a fi livrate către iVRI-urile corespunzătoare și să trimită rezultatul cererii prioritare din partea UDAP către serviciul de informații utilizat în vehiculul de stingere a incendiilor în cauză. Performanța permite, de asemenea, trimiterea de mesaje (inclusiv poziția curentă, direcția de deplasare, viteza și starea vehiculelor de stingere a incendiilor) către UDAP, astfel încât, pe baza acestor informații, utilizatorii drumurilor din vecinătatea vehiculului de stingere a incendiilor să poată fi avertizați în timp util cu privire la abordarea lor de către furnizorii de servicii conectați la UDAP. A se vedea documentele achiziției

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2025 15:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
495,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Be-Mobile NV
Adresa poștală:
Localitatea: Melle
Codul poștal: 9090
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.