Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Consumabile medicale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Consumabile medicale

  • Publicată
    23/01/2018
  • Termenul-limită
    02/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    20/03/2018
  • Contract atribuit
    14/05/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hospital Clínico San Carlos de Madrid
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33140000 Consumabile medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
324,200.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
130,950.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
PA 2017-0-042
Descriere

Suministro de material fungible de endoscopias para el Hospital Clínico San Carlos.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/03/2018 10:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.