Publications Office of the EU
Irlanda-Blarney: Instalaţii mecanice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanda-Blarney: Instalaţii mecanice

  • Publicată
    20/09/2018
  • Termenul-limită
    30/10/2018
  • Contract atribuit
    02/03/2021
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Locul de executare
NUTS code: IE053 South-West
Locația achizitorului
NUTS code: IE053 South-West
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45350000 Instalaţii mecanice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,720,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,720,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Descriere

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Numărul de înregistrare național: 62090D
Adresa poștală: 1 Shean Lower, Co. Cork
Localitatea: Blarney
Codul NUTS: IE053
Țara: IRL
Persoană de contact: Pádraig Sheehan
Adresa principală: www.smgsblarney.ie
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,720,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,720,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Dominic O'Connor Ltd.
Adresa poștală: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Localitatea: Co. Galway
Codul poștal: Loughrea
Țara: IRL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.