Publications Office of the EU
Odbiór, transport i częściowe zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Korczyna w roku 2025 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Odbiór, transport i częściowe zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Korczyna w roku 2025

  • Publicată
    19/09/2024
  • Termenul-limită
    25/10/2024
  • Contract atribuit
    24/12/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
GMINA KORCZYNA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL821 Krośnieński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,255,647.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
EPP.271.13.2024
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wszystkich odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Korczyna wystawionych przez właścicieli (współwłaścicieli, użytkowników wieczystych, posiadaczy, najemców) w workach foliowych o poj. 120l i 60l oznaczonych naklejką z kodem QR oraz pojemnikach o pojemności: 1100l. i 240l. (w przypadku nieruchomości zamieszkałych zabudowanych budynkami wielolokalowymi wskazanymi w pkt 4.3.1. specyfikacji) w dniach wywozu określonych w harmonogramie wywozu oraz zagospodarowanie odpadów z wyłączeniem: odpadów nieselektywnych (zmieszanych), bioodpadów, oraz odpadów zebranych selektywnie o następujących kodach: 15 01 01, 15 01 06, 15 01 07). W ciągu 3 dni od dnia zawarcia umowy Zamawiający przekaże Wykonawcy wykaz nieruchomości zamieszkałych objętych przedmiotowym zamówieniem oraz pakietów określonych w pkt 5.4.1 specyfikacji (z uwzględnieniem wykazu właścicieli nieruchomości, którym należy dostarczyć worki brązowe). W przypadku konieczności objęcia w trakcie trwania umowy odbiorem odpadów dodatkowych nieruchomości zamieszkałych Zamawiający przekaże Wykonawcy wykaz takich nieruchomości, a Wykonawca włączy je do przedmiotu zamówienia. Zamówienie dotyczy następujących rodzajów odpadów: - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, - selektywnie zbieranych odpadów komunalnych tj. tworzywa sztuczne, szkło, metal, papier, odpady opakowaniowe wielomateriałowe - odbierane będą także w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów, - bioodpadów, - popiołu i odpadów paleniskowych - odbierane będą także w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów - kod odpadu 20 01 99, - odpady wielkogabarytowe - kod odpadu 20 03 07 odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów, - odpady elektryczne i elektroniczne odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: - lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć – kod odpadu 20 01 21*, - urządzenia zawierające freony – kod odpadu 20 01 23*, - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki – kod odpadu 20 01 35*, – zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 – kod odpadu 20 01 36, - baterie i akumulatory odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: – baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami wymienionymi w 16 06 01, 16 06 02 lub 16 06 03, kod odpadu - 20 01 33*, – baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33 - kod odpadu 20 01 34. - leki odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: - leki cytotoksyczne i cytostatyczne – kod odpadu: 20 01 31*, - leki inne niż wymienione w 20 01 31 – kod odpadu 20 01 32, - chemikalia odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne- kod odpadu 20 01 27*, - farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27- kod odpadu 20 01 28, - środki ochrony roślin I i II klasy toksyczności (bardzo toksyczne i toksyczne np. herbicydy, insektycydy) – kod odpadu 20 01 19*, - środki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19 – kod odpadu 20 01 80, – opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności - bardzo toksyczne i toksyczne) – kod odpadu 15 01 10*, - detergenty zawierające substancje niebezpieczne – kod odpadu 20 01 29*, - detergenty inne niż wymienione w 20 01 29 – kod odpadu 20 01 30, - zużyte opony o szerokości zewnętrznej do 400 mm - kod odpadu 16 01 03 odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów, - tekstylia odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: - opakowania z tekstyliów - kod odpadu 15 01 09, - tekstylia - kod odpadu 20 01 11, - odzież – kod odpadu 20 01 10. - odpady budowlane i rozbiórkowe, w ilości do 600 l. na rok od gospodarstwa domowego, odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów - kod odpadu 17 01 01, – gruz ceglany – kod odpadu 17 01 02, - odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia – kod odpadu 17 01 03, - usunięte tynki, tapety, okleiny itp.- kod odpadu 17 01 80 - materiały konstrukcyjne zawierające gips – kod odpadu 17 08 02, - materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03- kod odpadu 17 06 04 (np. styropian, ondulina), - szyby okienne i drzwiowe – kod odpadu 17 02 02. - oleje i tłuszcze: odbierane będą w ramach punktów selektywnej zbiórki odpadów: - oleje i tłuszcze jadalne – kod odpadu 20 01 25, - oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 29 – kod odpadu 20 01 26*, - odpady komunalne niebezpieczne, - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitorowania poziomu substancji we krwi w szczególności igieł, strzykawek.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.ezamowienia.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.ezamowienia.gov.pl
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Termin płatności faktur
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
2,255,647.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: REMONDIS KROeko Sp. z o.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Krosno
Codul poștal: 38-400
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.