Publications Office of the EU
Italia-Bonito: Lucrări de asanare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Bonito: Lucrări de asanare

  • Publicată
    25/10/2019
  • Termenul-limită
    13/11/2019
  • Deschiderea ofertelor
    15/11/2019
  • Contract atribuit
    13/12/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Comune di Bonito (AV)
Locul de executare
NUTS code: ITF34 Avellino
Locația achizitorului
NUTS code: ITF34 Avellino
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45232410 Lucrări de asanare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,114,145.03 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,081,101.83 EUR
Numărul de referință al procedurii
CIG 8066787B36
Descriere

Lavori di riassetto della rete fognaria comunale.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Comune di Bonito (AV)
Adresa poștală: Largo Mario Gemma 15
Localitatea: Bonito
Codul NUTS: ITF34
Codul poștal: 83032
Țara: ITA
Persoană de contact: R.U.P. arch. Michele Triggianese
Adresa principală: www.comune.bonito.av.it
Electronic via:
https://suaterreufita.tuttogare.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/11/2019 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,114,145.03 EUR
Valoare contractată finală
1,081,101.83 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DLM Costruzione srl
Adresa poștală:
Localitatea: Roma
Codul poștal:
Țara: ITA

Denumirea oficială: Ciasullo Costruzioni srl
Adresa poștală:
Localitatea: Ariano Irpino
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.