Publications Office of the EU
Republica Cehă-Hradec Králové: Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Republica Cehă-Hradec Králové: Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală

  • Publicată
    27/04/2018
  • Termenul-limită
    31/05/2018
  • Deschiderea ofertelor
    31/05/2018
  • Contract atribuit
    08/08/2018
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Královéhradecký kraj
Locul de executare
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
950,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
880,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
CIRI/2018/353
Descriere

Předmětem veřejné zakázky je dodávka simulátoru zásahu u dopravní nehody osobního automobilu a poskytnutí souvisejících služeb.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Centrum investic, rozvoje a inovací
Numărul de înregistrare național: 71218840
Adresa poștală: Soukenická 54
Localitatea: Hradec Králové
Codul NUTS: CZ052
Codul poștal: 50003
Țara: CZE
Adresa principală: www.cirihk.cz
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/05/2018 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
950,000.00 CZK
Valoare contractată finală
880,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Markéta Zenklová
Adresa poștală: U cihelny 284
Localitatea: Drmoul
Codul poștal: 353 01
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.