Publications Office of the EU
Franţa-Lyon: Servicii de auditare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Lyon: Servicii de auditare

  • Publicată
    08/02/2023
  • Termenul-limită
    13/03/2023
  • Deschiderea ofertelor
    14/03/2023
  • Contract atribuit
    23/05/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
metropole de lyon
Locul de executare
NUTS code: FR France
Locația achizitorului
NUTS code: FR France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79212000 Servicii de auditare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
107,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
136,215.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de referință al procedurii
23DSHE02
Descriere

amo pour accompagner les équipes de restauration des collèges sur le logiciel easilys

Metoda de depunere
Electronic via:
http://marchespublics.grandlyon.com
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/03/2023 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
107,000.00 EUR
Valoare contractată finală
136,215.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: one point
Adresa poștală:
Localitatea: Paris
Codul poștal:
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.