Publications Office of the EU
Cursă 1420 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Cursă 1420

  • Publicată
    31/10/2024
  • Termenul-limită
    09/12/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
A.O.U. POLICLINICO FEDERICO II
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: ITF33 Napoli
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,415,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Licitația 1420 - Furnizarea pe trei ani a dispozitivelor de asistență ventriculară stângă prin inserție femurală percutanată pentru nevoile de îngrijire ale D.A.I. Cardiovascular Sciences Diagnostic Imaging and Dependent Time Network of Cardiovascular Emergencies of the Federico II University of Naples

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.soresa.it
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
http://www.soresa.it
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
2,415,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.