Publications Office of the EU
Bulgaria-Blagoevgrad: Servicii de reparare şi întreţinere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Blagoevgrad: Servicii de reparare şi întreţinere

  • Publicată
    29/10/2021
  • Termenul-limită
    30/11/2021
  • Deschiderea ofertelor
    02/12/2021
  • Contract atribuit
    31/01/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Locul de executare
NUTS code: BG413 Благоевград
Locația achizitorului
NUTS code: BG413 Благоевград
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,000.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
598.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
МЕР-БЛ/2021/014
Descriere

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/169190
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/12/2021 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,000.00 BGN
Valoare contractată finală
598.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Adresa poștală: ул.София №.18
Localitatea: гр. Пловдив
Codul poștal: 4002
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.