Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Contract atribuit
    11/06/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ACTV S.p.A.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH35 Venezia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50241000 Servicii de reparare şi de întreţinere a navelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
886,807.56 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Relazione tecnico-organizzativa
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 38
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Offerta economica
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Estensione durata della garanzia nave
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 16
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 4
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Possesso di certificazioni ISO
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 9
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Disponibilità di un magazzino coperto
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
886,807.56 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Adresa poștală:
Localitatea: CHIOGGIA (VE)
Codul poștal: 30015
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.