Publications Office of the EU
Germania-Landau: Prelucrare a metalelor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Landau: Prelucrare a metalelor

  • Publicată
    12/06/2018
  • Termenul-limită
    17/07/2018
  • Deschiderea ofertelor
    17/07/2018
  • Contract atribuit
    08/10/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Landesbetrieb Liegenschafts- und Baubetreuung, Niederlassung Landau
Locul de executare
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DEB32 Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45262670 Prelucrare a metalelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
453,152.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Metallbau- und Verglasungsarbeiten
Vergabeunterlagen werden nur elektronisch zur Verfügung gestellt.
Vergabeunterlagen können kostenlos vom Vergabemarktplatz Rheinland Pfalz www.vergabe.rlp.de bis zum Ablauf der Angebotsfrist herunter geladen werden. Es gelten dafür die AGB des Vergabemarktplatzes

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: LBB Regionale Vergabestelle Kaiserslautern
Adresa poștală: Rauschenweg 32
Localitatea: Kaiserslautern
Codul NUTS: DEB32
Codul poștal: 67663
Țara: DEU
Persoană de contact: LBB Regionale Vergabestelle Kaiserslautern
Adresa principală: http://www.LBBnet.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/07/2018 11:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
453,152.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Sälzer GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Marburg
Codul poștal: 35037
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.