Publications Office of the EU
Polonia-Mirków: Servicii de colectare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Mirków: Servicii de colectare a deşeurilor menajere

  • Contract atribuit
    27/11/2015
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL518 Wrocławski
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
482,180.69 PLN
Numărul de referință al procedurii
RI.271.28.2015.AK
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia uzupełniającego (udzielonego w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust.1 pkt. 6 ustawy Pzp) w ramach zadania podstawowego pn.: Usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Długołeka. Przedmiotowe zamówneie uzupełniające polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia oraz jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego (umowa nr RI – ZP 272-33.2014/499/2014 zawarta 27.11.2014).
Precyzyjny opis z podaniem zakresu całego przedmiotu zamówienia:
Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, na terenie gminy Długołęka.
W ramach niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany do:
1) odbioru odpadów zmieszanych, gromadzonych w pojemnikach w kolorze czarnym lub posiadających napis „odpady zmieszane” o minimalnej pojemności 120 litrów z częstotliwością co dwa tygodnie;
2) odbioru selektywnie zbieranych odpadów z podziałem na następujące frakcje:
a) papier i makulatura, gromadzone w niebieskich pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
b) metal, opakowania wielomateriałowe i tworzywa sztuczne, gromadzone w żółtych pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością co dwa tygodnie,
c) opakowania ze szkła, gromadzone w zielonych workach do selektywnej zbiórki o pojemności 60l lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
d) odpady ulegające biodegradacji i odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji oraz odpady zielone, gromadzone w brązowych workach lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z napisem „odpady zielone”, z częstotliwością co dwa tygodnie w okresie wegetacyjnym (tj. od 01.IV do 30.XI),
e) Wykonawca ma obowiązek odebrać również odpady wymienione w lit. od a) do d) zgromadzone w workach/pojemnikach o innym kolorze niż wskazane powyżej opisane w sposób czytelny rodzajem zebranych odpadów,
3) odbioru, transportu i zagospodarowania – na zgłoszenie – odpadów pochodzących z cmentarzy, zlokalizowanych w miejscowościach: Łozina, Borowa, Brzezia Łąka, Długołęka, Jaksonowice, Kiełczów, Pasikurowice, Stępin;
4) odbioru przeterminowanych lekarstw z pojemników rozmieszczonych w 7 aptekach na terenie gminy 29.12.2015;
5) odbioru odpadów zebranych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (zwanym dalej PSZOK), zlokalizowanym w miejscowości Bielawa 45, gm. Długołęka.
Przedmiot niniejszego zamówienia został pomniejszony o usługi wykonywane akcyjnie, które nie będą miały miejsca w okresie trwania zamówienia uzupełniającego tj. zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
482,180.69 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A
Adresa poștală: ul. Szczecińska 5
Localitatea: Wrocław
Codul poștal: 54-517
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.