Publications Office of the EU
PROCEDURĂ DESCHISĂ PENTRU ACHIZIȚIONAREA SERVICIULUI DE REFECȚIE ȘCOLARĂ PENTRU ȘCOLILE DE COPII, PRIMĂ ȘI SECUNDARĂ A PRIMEI MUNICIPALITĂȚI A PERIOADEI FOSDINOVO 2024-2026 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

PROCEDURĂ DESCHISĂ PENTRU ACHIZIȚIONAREA SERVICIULUI DE REFECȚIE ȘCOLARĂ PENTRU ȘCOLILE DE COPII, PRIMĂ ȘI SECUNDARĂ A PRIMEI MUNICIPALITĂȚI A PERIOADEI FOSDINOVO 2024-2026

  • Publicată
    15/05/2024
  • Termenul-limită
    21/06/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55523100 Servicii de restaurant pentru şcoli
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
428,849.20 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

PROCEDURA DESCHISĂ PENTRU ACHIZIȚIONAREA SERVICIULUI DE REFECȚIE ȘCOLARĂ PENTRU ȘCOLILE DE COPII, PRIMUL ȘI SECUNDARUL PRIMEI PERIOADE A MUNICIPALITĂȚII FOSDINOVO 2024-2026, CU CRITERIALUL OFERTEI CELE MAI AVANSATE ECONOMIC PE BAZA CELEI MAI BUNE RELAȚII DE CALITATE/PRITĂȚI - CARE 00087610457202300001

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
428,849.20 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.