Publications Office of the EU
DK-Frederiksberg: Servicii de telecomunicaţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

DK-Frederiksberg: Servicii de telecomunicaţii

  • Publicată
    23/06/2011
  • Termenul-limită
    10/08/2011
  • Deschiderea ofertelor
    10/08/2011
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
64200000 Servicii de telecomunicaţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Kontrakten vedrører en rammeaftale dækkende produkter og ydelser indenfor alle kategorierne fastnet, mobil, xDSL samt terminaler og tilbehør. Kontrakten indgås med én og samme leverandør for alle kommuner. Kontrakten omfatter følgende obligatoriske produkter og ydelser indenfor kategorien fastnet:
*) PSTN.
*) ISDN2.
*) ISDN30 (gerne via SIP trunk).
Ovenstående leveres som forbrugsafregnet og flatrate.
Indenfor kategorien mobil skal følgende leveres:
*) Mobil GSM grundabonnement.
*) Mobil 3G abonnement.
*) Mobil bredbånds abonnement.
*) Sikker tilslutning af kunden mobildata trafik (eksempelvis hjemmplejen) til Kundens netværk.
Ovenstående leveres som forbrugsafregnet og diverse former for flatrate.
Indenfor for kategorien xDSL skal følgende leveres:
*) 4 prædefinerede båndbredder.
*) De 4 båndbredder leveres som "basisprodukt", "standarprodukt" samt "tillægsprodukt".
*) Diverse tillægsprodukter, herunder sikker tilslutning til Kunden netværk ved brug af eksempelvis MPLS.
Indenfor kategorien terminaler skal følgende leveres:
*) 6 prædefinerede mobilterminal typer.
*) Tilbehør, herunder oplader, datakabel, mv.
*) Klargøringstjenester, herunder opsætning af mail og kalender synkronisering.
Alle 4 kategorier omfatter ydelser indenfor:
*) Projektledelse til Afklaringsfase.
*) Projektledelse til Migrering/portering af abonnementer og funktionalitet.
*) Servicemanager funktion i driftsperioden.
Alle deltagende Kommuner ønsker at opnå mærkbare besparelser på telefoniområdet samt i administrationen af telefoniområdet.Udbuddet omfatter kommunernes samlede engagement indenfor teletjenester – dog undtaget WAN forbindelser og udvalgte områder (eksempelvis xDSL og mobildats, som for udvalgte kommuner i en periode er dækket af eksisterende kontrakter).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/08/2011 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.