Publications Office of the EU
Finlanda-Vaasa: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Finlanda-Vaasa: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice

  • Publicată
    27/06/2017
  • Termenul-limită
    25/07/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Vaasan Sähköverkko Oy
Locul de executare
NUTS code: FI195 Pohjanmaa
Locația achizitorului
NUTS code: FI195 Pohjanmaa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31100000 Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Hankkeessa kilpailutetaan Vaasan keskustassa sijaitsevan sähköaseman uuden päämuuntajan hankinta. Hankintaan sovelletaan erityisalojen hankintalakia ja sen mukaista rajoitettuamenettelyä.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Vaasan Sähköverkko Oy
Numărul de înregistrare național: Y-1993667-7
Adresa poștală: Kirkkopuistikko 0
Localitatea: Vaasa
Codul NUTS: FI195
Codul poștal: 65100
Țara: FIN
Persoană de contact: Göran Heino
Adresa principală: www.vaasansahkoverkko.fi
Electronic via:
www.vaasansahkoverkko.fi
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.