Publications Office of the EU
B-Louvain: Accesorii de birou - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Louvain: Accesorii de birou

  • Publicată
    08/03/2011
  • Termenul-limită
    26/04/2011
  • Deschiderea ofertelor
    26/04/2011
  • Contract atribuit
    21/06/2011
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30192000 Accesorii de birou
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
P2712
Descriere

P2712 - raamovereenkomst voor leveringen via algemene offerteaanvraag: leveringen van kantoormateriaal.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/04/2011 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
4,000,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Office Depot BVBA
Adresa poștală: Schoonmansveld 28
Localitatea: Puurs
Codul poștal: 2870
Țara: BEL

Denumirea oficială: Interoffice Sobete Tongeren BVBA
Adresa poștală: Luikersteenweg 158
Localitatea: Tongeren
Codul poștal: 3700
Țara: BEL

Denumirea oficială: Staples Belgium BVBA
Adresa poștală: Woluwelaan 58
Localitatea: Sint-Lambrechts-Woluwe
Codul poștal: 1200
Țara: BEL

Denumirea oficială: Lyreco Belgium
Adresa poștală: Rue De Fond Des Fourches 20
Localitatea: Vottem
Codul poștal: 4041
Țara: BEL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.