Publications Office of the EU
Slovenia-Nova Vas: Servicii de transport rutier specializat de pasageri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Nova Vas: Servicii de transport rutier specializat de pasageri

  • Publicată
    30/04/2019
  • Contract atribuit
    20/05/2019
  • Termenul-limită
    30/05/2019
  • Deschiderea ofertelor
    30/05/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Občina Bloke
Locul de executare
NUTS code: SI Slovenija
Locația achizitorului
NUTS code: SI Slovenija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
300,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
275,040.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
430-0004/2019
Descriere

Javno naročilo zajema storitve izvajanja prevozov šoloobveznih otrok v Občini Bloke za 4 leta.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Občina Bloke
Numărul de înregistrare național: 1358456000
Adresa poștală: Nova vas 4A
Localitatea: Nova Vas
Codul NUTS: SI
Codul poștal: 1385
Țara: SVN
Persoană de contact: Občina Bloke
Adresa principală: http://www.bloke.si
Electronic via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=9079
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/05/2019 12:01
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
300,000.00 EUR
Valoare contractată finală
275,040.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Avtoprevozništvo Vojko Klančar s.p.
Adresa poștală: Nova vas 61
Localitatea: Nova Vas
Codul poștal: 1385
Țara: SVN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.