Publications Office of the EU
Polonia-Tarnów: Servicii de concepţie tehnică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Tarnów: Servicii de concepţie tehnică

  • Publicată
    19/04/2019
  • Termenul-limită
    23/05/2019
  • Deschiderea ofertelor
    23/05/2019
  • Contract atribuit
    10/07/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL Polska
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71320000 Servicii de concepţie tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2018/W500/WP-001324
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania o nazwie: „Przyłączenie do sieci gazowej obiektu przemysłowego w Kwielicach” polegające na:
1) Budowie gazociągu wysokiego ciśnienia STAL DN100, L= ok. 2 550,0 m
2) Budowie przyłącza gazu wysokiego ciśnienia STAL DN100, L= ok. 110,0 m
3) Budowie stacji gazowej redukcyjno-pomiarowej I stopnia o przepustowości 3 000 m3/h, z gazomierzem turbinowym G400 DN150.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SIWZ.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://zamowienia.psgaz.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/05/2019 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.