Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Servicii de reparare şi întreţinere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Servicii de reparare şi întreţinere

  • Publicată
    22/12/2015
  • Termenul-limită
    27/01/2016
  • Deschiderea ofertelor
    27/01/2016
  • Contract atribuit
    11/03/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojskowe Towarzystwo Budownicwa Społecznego „Kwatera” Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
99,834.37 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
87,789.60 PLN
Numărul de referință al procedurii
WZP.DZN.167.2015
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi konserwacji internatów i kwater internatowych zarządzanych przez Oddział Terenowy Lubuski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2A do SIWZ –Opis przedmiotu zamówienia dotyczący budynków internatowych i załącznik nr 2B do SIWZ – Opis przedmiotu zamówienia dotyczący kwater internatowych.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/01/2016 14:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
99,834.37 PLN
Valoare contractată finală
87,789.60 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Mariusz Wejman Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SANWEJ
Adresa poștală: ul. Anieli Krzywoń 23/20
Localitatea: Zielona Góra
Codul poștal: 65-534
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.