Publications Office of the EU
Servicii de transport de călători 2024-2026 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Servicii de transport de călători 2024-2026

  • Publicată
    27/03/2024
  • Termenul-limită
    26/04/2024
  • Anulată
    03/10/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: HU110 Budapest
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60170000 Închiriere de vehicule de transport de persoane cu şofer
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
EKR000069652024
Descriere

Contract-cadru pentru antreprenoriat: Prestarea de servicii de transport de călători în scopuri de protocol în legătură cu comunicațiile internaționale pe teritoriul Ungariei pentru anii 2024-2026 Prestarea de servicii de transport de călători în scopuri de protocol în legătură cu comunicațiile internaționale pe teritoriul Ungariei pentru anii 2024-2026 Cantitate: până la un pachet net de 90.000.000 HUF. Repartizarea anuală planificată a pachetului financiar: Anul 2024: 30 000 000 HUF net în 2025. an: 30 000 000 HUF net 2026. an: 30.000.000,- HUF net Autoritatea contractantă (denumită în continuare: AK) se angajează să utilizeze 70 % din plic. Cerințele tehnice detaliate sunt stabilite în documentele privind achizițiile publice (denumite în continuare: KD) este inclus. Cantități planificate pe an: Autobuz cu confort ridicat: 40 (zile/an) Midibus confort ridicat: 28 (zile/an) Microbuz de pasageri de ultimă generație: 38 (zile/an) Autoturisme de ultimă generație: 90 (zile/an)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000069652024/reszletek
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000069652024/reszletek
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/04/2024 13:00
Achizitori
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Magyar Honvédség vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Nettó mindösszesen ár (Ft)
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.