Publications Office of the EU
Furnizarea de oțel pentru CE-2 Container armură și șuruburi la El Cabril - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizarea de oțel pentru CE-2 Container armură și șuruburi la El Cabril

  • Publicată
    10/06/2025
  • Termenul-limită
    07/07/2025
  • Deschiderea ofertelor
    09/07/2025
  • Contract atribuit
    15/10/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
14622000 Oţel
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
613,587.26 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
CO-CB-25-001
Descriere

Obiectul contractului este fabricarea, furnizarea și instalarea de oțel și șuruburi utilizate la fabricarea armurii de containere din beton în AC El Cabril.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/07/2025 10:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Criterios técnicos objetivos.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Oferta económica.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 95
Valoarea estimată
613,587.26 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: METALURGICA GALAICA, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Narón
Codul poștal: 15570
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.