Publications Office of the EU
Germania-München: Ecrane de afişare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-München: Ecrane de afişare

  • Publicată
    31/01/2023
  • Termenul-limită
    27/02/2023
  • Deschiderea ofertelor
    27/02/2023
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Locul de executare
NUTS code: DE803 Rostock, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30231300 Ecrane de afişare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
PR66562-2110-I
Descriere

Beschaffung eines Touchtables für das Fraunhofer IGP

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/02/2023 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.