Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Malta-Floriana: Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală

  • Publicată
    09/01/2019
  • Termenul-limită
    12/02/2019
  • Deschiderea ofertelor
    12/02/2019
  • Contract atribuit
    25/07/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Department of Contracts
Locul de executare
NUTS code: MT00 Malta
Locația achizitorului
NUTS code: MT Malta
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
MF-4901/2019/45-30
Descriere

Zona de interes a depozitului de deșeuri din Urx este situată într-un sit afectat în mod semnificativ de activitățile miniere legate de extracția cărbunelui superior în trecut. Este o formațiune antropică formată prin depozitarea (până în 1973) a reziduurilor din mina de cărbune Urx. În prezent, suprafața haldei cu o suprafață totală de aproximativ 12 hectare este acoperită în cea mai mare parte cu arbori aerieni, în sezonul de vegetație suprafața fiind aproape inaccesibilă. Scopul contractului de remediere și recuperare planificat este, în primul rând, de a face accesibilă zona fostei gropi de gunoi.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Department of Contracts
Adresa poștală: Notre Dame Ravelin
Localitatea: Floriana
Codul NUTS: MT
Codul poștal: FRN 1600
Țara: MLT
Adresa principală: https://www.etenders.gov.mt/epps
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/02/2019 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.