Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Aparate de radioterapie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Bulgaria-Sofia: Aparate de radioterapie

  • Publicată
    01/03/2023
  • Termenul-limită
    27/03/2023
  • Deschiderea ofertelor
    28/03/2023
  • Contract atribuit
    15/02/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG411 София (столица)
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33151200 Aparate de radioterapie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
966,666.66 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
965,408.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
267989
Descriere

Achiziționarea, furnizarea și instalarea de sisteme digitale de radiografie pentru nevoile a 4 instituții medicale municipale de îngrijire prespitalicească (centre de diagnosticare-consultare) pe teritoriul municipiului Sofia.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/267989
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/03/2023 14:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
966,666.66 BGN
Valoare contractată finală
965,408.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: СОЛОМЕД ЕООД
Adresa poștală:
Localitatea: София
Codul poștal: 1618
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.