Publications Office of the EU
Italia-Alessandria: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Alessandria: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice

  • Publicată
    02/02/2013
  • Termenul-limită
    05/04/2013
  • Contract atribuit
    24/02/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Locul de executare
NUTS code: ITC18 Alessandria
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31100000 Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
425,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
331,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
425,000.00 EUR
Valoare contractată finală
331,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: M.I.T. Srl
Adresa poștală: Via Calatafimi 25
Localitatea: Nichelino
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.