Publications Office of the EU
Tuburi endoscopice cu vid gastro-intestinal - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Tuburi endoscopice cu vid gastro-intestinal

  • Publicată
    17/04/2026
  • Termenul-limită
    19/05/2026
  • Deschiderea ofertelor
    19/05/2026
  • Contract atribuit
    26/05/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: EEZZZ Extra-Regio NUTS 3
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
469,500.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
657,300.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
307365-0000
Descriere

Achiziționarea de stenturi endoscopice de vid-terapie ale tractului gastro-intestinal în conformitate cu condițiile stabilite în tabelul 1 din cerințele tehnice. / Motive de excludere și criterii de selecție: A se vedea documentele achiziției

Metoda de depunere
Electronic via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10034384/tenders
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10034384/tenders
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/05/2026 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100.0
Valoarea estimată
469,500.00 EUR
Valoare contractată finală
657,300.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Endocare Estonia OÜ
Adresa poștală:
Localitatea: Tallinn
Codul poștal: 13517
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.