Publications Office of the EU
Szabadvezetéki szerelvények II. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szabadvezetéki szerelvények II.

  • Publicată
    12/01/2024
  • Termenul-limită
    31/01/2024
  • Deschiderea ofertelor
    31/01/2024
  • Contract atribuit
    12/08/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31680000 Articole şi accesorii electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
15
Numărul de referință al procedurii
EKR002080262023
Descriere

Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24 pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/01/2024 14:00
Achizitori
MVM Émász Áramhálózati Kft.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.