Publications Office of the EU
Franţa-Évry-Courcouronnes: Servicii de preparare a mâncării - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Évry-Courcouronnes: Servicii de preparare a mâncării

  • Publicată
    14/07/2020
  • Termenul-limită
    04/09/2020
  • Contract atribuit
    14/10/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
CA Grand Paris Sud Seine-Essonne-Sénart
Locul de executare
NUTS code: FR104 Essonne
Locația achizitorului
NUTS code: FR104 Essonne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55321000 Servicii de preparare a mâncării
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
CP20-038
Descriere

Le marché a pour objet la fourniture et livraison de repas scolaires et périscolaires en liaison froide.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_kXanrzLkP7
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Elior France Enseignement
Adresa poștală: tour Egée 9/11 allée de l'Arche
Localitatea: Paris La Défense Cedex
Codul poștal: 92032
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.