Publications Office of the EU
Suedia-Malmö: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Malmö: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Contract atribuit
    11/04/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Malmö kommun
Locul de executare
NUTS code: SE224 Skåne län
Locația achizitorului
NUTS code: SE224 Skåne län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
65,000,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
65,000,000.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
STK-2022-537
Descriere

Upphandlingen avser support, underhåll, kundspecifika konfigurationer och konsulttjänster avseende befintligt HR-system Personec P med tillhörande moduler. Avtalet ska gälla från 2023-01-01 - 2028-12-31

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
65,000,000.00
Valoare contractată finală
65,000,000.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Visma PubliTech AB,
Adresa poștală: LINDHAGENSGATAN 94
Localitatea: Stockholm
Codul poștal: 11218
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.