Publications Office of the EU
Spania-Calafell: Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Calafell: Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci

  • Publicată
    29/05/2018
  • Termenul-limită
    27/06/2018
  • Deschiderea ofertelor
    05/07/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ayuntamiento de Calafell
Locul de executare
NUTS code: ES514 Tarragona
Locația achizitorului
NUTS code: ES514 Tarragona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
389,932.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
17/18-CNT
Descriere

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ayuntamiento de Calafell
Numărul de înregistrare național: P4303700A
Adresa poștală: Avenida Catalunya, 1
Localitatea: Calafell
Codul NUTS: ES514
Codul poștal: 43820
Țara: ESP
Persoană de contact: Miriam Navarro
Adresa principală: http://contractaciopublica.gencat.cat
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/07/2018 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
389,932.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.