Publications Office of the EU
Franţa-Tremblay-en-France: Servicii bancare de investiţii şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Tremblay-en-France: Servicii bancare de investiţii şi servicii conexe

  • Publicată
    19/01/2021
  • Termenul-limită
    02/02/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Aéroports de Paris
Locul de executare
NUTS code: FR10 Île de France
Locația achizitorului
NUTS code: FR10 Île de France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66120000 Servicii bancare de investiţii şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
SPA017407
Descriere

La gestion des flux bancaires (encaissement CB et hors CB) pour le compte du groupe Aéroports de Paris.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Aéroports de Paris
Adresa poștală: 1 rue de France
Localitatea: Tremblay-en-France
Codul NUTS: FR10
Codul poștal: 93290
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.parisaeroport.fr/
Electronic via:
https://fournisseurs.aeroportsdeparis.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for one lot only
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.