Publications Office of the EU
Germania-Kornwestheim: Sisteme de navigare şi de poziţionare globală (GPS sau echivalente) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Kornwestheim: Sisteme de navigare şi de poziţionare globală (GPS sau echivalente)

  • Publicată
    25/05/2021
  • Termenul-limită
    22/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    22/06/2021
  • Contract atribuit
    26/10/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Locul de executare
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Locația achizitorului
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38112100 Sisteme de navigare şi de poziţionare globală (GPS sau echivalente)
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
733,950.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
LZBW-2021-02-019
Descriere

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/06/2021 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
733,950.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: GEOsat GmbH
Adresa poștală: Löhberg 78
Localitatea: Mülheim an der Ruhr
Codul poștal: 45468
Țara: DEU

Denumirea oficială: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Adresa poștală: Ludwig-Thoma- Str. 18
Localitatea: Engelsberg
Codul poștal: 84549
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.