Publications Office of the EU
Croaţia-Zadar: Vehicule electrice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Croaţia-Zadar: Vehicule electrice

  • Publicată
    08/04/2022
  • Termenul-limită
    28/04/2022
  • Deschiderea ofertelor
    28/04/2022
  • Contract atribuit
    24/06/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Zračna luka Zadar d.o.o.
Locul de executare
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Locația achizitorului
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144900 Vehicule electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,500,000.00 HRK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
474,523.58 EUR
Numărul de referință al procedurii
6/22 V.V.
Descriere

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/04/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
3,500,000.00 HRK
Valoare contractată finală
474,523.58 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Adresa poștală: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Localitatea: Dungannon
Codul poștal: BT71 6LA
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.