Publications Office of the EU
Spania-Valencia: Producţie de casete video de informare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Valencia: Producţie de casete video de informare

  • Publicată
    21/05/2021
  • Termenul-limită
    28/06/2021
  • Anulată
    03/09/2021
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Autoridad Portuaria de Valencia
Locul de executare
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locația achizitorului
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
92111260 Producţie de casete video de informare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
260,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
EC20-C13-13570
Descriere

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/06/2021 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
260,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.