Publications Office of the EU
Franţa-Toulon: Autovehicule - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Toulon: Autovehicule

  • Publicată
    27/10/2017
  • Termenul-limită
    14/12/2017
  • Contract atribuit
    16/02/2018
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
CA Toulon Provence Méditerranée
Locul de executare
NUTS code: FRL05 Var
Locația achizitorului
NUTS code: FRL05 Var
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34100000 Autovehicule
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
680,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
17four06
Descriere

La présente consultation concerne un Marché de location longue durée de véhicules légers pour les besoins de la CA TPM. La durée de la location sera de 48 mois ou 60 000 km. Les prestations sont réparties en 3 lots: Lot 1 : 8 Véhicules de type petites citadines lot 2 : 26 Véhicules de type citadines lot 3 : 11 Véhicules de type utilitaires chaque lot fera l'objet d'un marché. Les candidats ont la possibilité de soumettre des offres pour tous les lots. La procédure de passation utilisée est: l'appel d'offres ouvert. Elle est soumise aux dispositions des articles 25-i.1o et 67 à 68 du Décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.marches-publics.info
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Codul CPV
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.