Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei

  • Publicată
    22/06/2023
  • Termenul-limită
    06/07/2023
  • Deschiderea ofertelor
    06/07/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
AENA S.M.E, S.A.
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: ES España
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72267100 Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
225,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
MAD 141/2023
Descriere

El objeto del presente Pliego de Prescripciones Técnicas, en adelante PPT, es describir los trabajos de soporte y asesoramiento a contratar relacionados con la plataforma CCA con el objetivo de:
• Mantener formada a la plantilla de CGA en el uso de la plataforma CCA.
• Realizar el seguimiento de indicadores de calidad de servicio obtenidos a partir de la información de la plataforma CCA.
• Realizar, junto con la División TIC, pruebas de aceptación de los nuevos desarrollos de la plataforma CCA en el ámbito de CGA.
• Coordinar con la División TIC la ejecución de actuaciones programadas en la plataforma CCA en el ámbito del CGA.
• Dar soporte a los usuarios de CGA durante la puesta en producción de nuevas versiones o actualizaciones de las herramientas que componen el CCA.
• Detectar nuevas necesidades de la plataforma CCA, y especificar nuevas funcionalidades de la misma, siempre en el ámbito del CGA.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: AENA S.M.E, S.A.
Localitatea: MADRID
Codul NUTS: ES
Țara: ESP
Adresa principală: http://www.aena.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/07/2023 23:59
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
225,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.