Publications Office of the EU
Spania-Barcelona: Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Barcelona: Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor

  • Publicată
    16/09/2022
  • Termenul-limită
    17/10/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: ES511 Barcelona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
BSX-20278
Descriere

Concurso proyectos redacción de proyecto y dirección de obras del futuro albergue de Juventud en la ciudad de reposo y vacaciones de Tarragona. Número de referencia: BSX-20278

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Numărul de înregistrare național: A-59.377.135
Adresa poștală: Calle dels Vergós, 36-42
Localitatea: Barcelona
Codul NUTS: ES511
Codul poștal: 08017
Țara: ESP
Persoană de contact: Carles Obiols Gordo
Adresa principală: http://infraestructures.gencat.cat/
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Other
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.