Publications Office of the EU
Erweiterung der Liuba Grundschule der Stadt Lübben (Spreewald) (3. BA) - Bodenbelagsarbeiten - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erweiterung der Liuba Grundschule der Stadt Lübben (Spreewald) (3. BA) - Bodenbelagsarbeiten

  • Publicată
    12/12/2024
  • Termenul-limită
    16/01/2025
  • Deschiderea ofertelor
    16/01/2025
  • Contract atribuit
    13/03/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Lübben (Spreewald)/Lubin (Blota)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE406 Dahme-Spreewald
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
90,385.37 EUR
Numărul de referință al procedurii
2024-0009
Descriere

Erweiterung der Liuba Grundschule der Stadt Lübben (Spreewald) (3. BA)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YMUHYHE
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YMUHYHE
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/01/2025 13:15
Metoda de atribuire
Angebotspreis
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
90,385.37 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Dieter Holschbach GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Morsbach
Codul poștal: 51597
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.