Publications Office of the EU
Spania-Saragoza: Electrozi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Saragoza: Electrozi

  • Contract atribuit
    19/12/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gerencia Sector Sanitario de Zaragoza 2
Locul de executare
NUTS code: ES243 Zaragoza
Locația achizitorului
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31711140 Electrozi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,351,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
(A02018350)-PA 107 HMS/19
Descriere

Kit Rizolisis

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,351,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Vortrom, S.L.U.
Adresa poștală: Progrés 1. Pol. Ind. La Ferrería
Localitatea: Barcelona
Codul poștal: 08110
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.