Publications Office of the EU
Slovacia-Bratislava: Vehicule utilitare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovacia-Bratislava: Vehicule utilitare

  • Publicată
    04/08/2023
  • Termenul-limită
    13/09/2023
  • Contract atribuit
    08/12/2023
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144700 Vehicule utilitare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
53,109.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
VOB/230/2023-M_ORVO
Descriere

Predmetom zákazky je nákup a dodanie nového (nepoužitého) úžitkového motorového vozidla v počte jeden (1) kus pre potreby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj "MPSVR SR" alebo "verejný
obstarávateľ") a poskytovanie záruky na uvedené vozidlo podľa technickej špecifikácie. Bližšia technická špecifikácia
predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Kúpnej zmluvy, ktorá je Prílohou č. 2 súťažných podkladov.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/476233
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
53,109.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: AUTOPOLIS, a.s.
Adresa poștală:
Localitatea: Bratislava - mestská časť Petržalka
Codul poștal: 85104
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.