Publications Office of the EU
Germania-Tübingen: Servicii de curăţare a construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Tübingen: Servicii de curăţare a construcţiilor

  • Publicată
    17/03/2017
  • Termenul-limită
    21/04/2017
  • Deschiderea ofertelor
    21/04/2017
  • Contract atribuit
    19/06/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Locul de executare
NUTS code: DE14 Tübingen
Locația achizitorului
NUTS code: DE14 Tübingen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
289,051.09 EUR
Numărul de referință al procedurii
17-01873
Descriere

Unterhalts-, Grund-, Glas-, Jalousetten- und Sonderreinigung.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Adresa poștală: Schnarrenbergstraße 1
Localitatea: Tübingen
Codul NUTS: DE14
Codul poștal: 72076
Țara: DEU
Adresa principală: www.vba-tuebingen.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/04/2017 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
289,051.09 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: KAWO Dienstleistung GmbH
Adresa poștală: Schlosserstr. 6
Localitatea: Köngen
Codul poștal: 73257
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.