Publications Office of the EU
Spania-Santiago de Compostela: Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Spania-Santiago de Compostela: Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane

  • Publicată
    30/09/2017
  • Termenul-limită
    06/11/2017
  • Deschiderea ofertelor
    16/11/2017
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Locul de executare
NUTS code: ES11 Galicia
Locația achizitorului
NUTS code: ES11 Galicia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34115200 Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
495,800.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
AB-ADOS-17-007
Descriere

Suministro de dos unidades móviles para la Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos (ADOS).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Numărul de înregistrare național: Q1500413H
Adresa poștală: av. Monte da Condesa, s/n
Localitatea: Santiago de Compostela
Codul NUTS: ES11
Codul poștal: 15705
Țara: ESP
Adresa principală: http://ctg.sergas.es/Paxinas/web.aspx
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/11/2017 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
495,800.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.