Publications Office of the EU
Personalul șoferilor și al lucrătorilor din domeniul mediului - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Personalul șoferilor și al lucrătorilor din domeniul mediului

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    06/09/2026
  • Termenul-limită
    16/09/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SRV återvinning AB
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90000000 Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deşeurilor, de igienizare şi servicii privind mediul
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
100,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2026/221
Descriere

​SRV Recycling AB invită furnizorii să depună oferte pentru achiziționarea contractului-cadru 2026/221 Conducători auto și lucrători în domeniul mediului.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
100,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.