Publications Office of the EU
Germania-Regen: Vehicule de stingere a incendiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Regen: Vehicule de stingere a incendiilor

  • Publicată
    31/08/2018
  • Termenul-limită
    09/10/2018
  • Deschiderea ofertelor
    09/10/2018
  • Contract atribuit
    17/12/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Regen
Locul de executare
NUTS code: DE229 Regen
Locația achizitorului
NUTS code: DE229 Regen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144213 Vehicule de stingere a incendiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
325,176.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Beschaffung eines Hilfeleistungslöschgruppenfahrzeuges HLF 20 mit Beladung in 3 Losen, wobei Los Fahrgestell und Los Aufbau miteinander anzubieten sind, gem. DIN 14530-27 (11/2011), DIN EN 1846-1 bis -3, DIN 14502 Teil 1-3 und dem Leistungsverzeichnis.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/10/2018 10:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.