Publications Office of the EU
Portugalia-Porto: Servicii de transport rutier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Porto: Servicii de transport rutier

  • Publicată
    26/08/2022
  • Termenul-limită
    26/09/2022
  • Anulată
    03/11/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Município do Porto
Locul de executare
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Locația achizitorului
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60100000 Servicii de transport rutier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
632,626.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
CPI/7/2022/DMC
Descriere

Transporte de passageiros

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Município do Porto
Numărul de înregistrare național: 501306099
Adresa poștală: Praça General Humberto Delgado
Localitatea: Porto
Codul NUTS: PT11A
Codul poștal: 4049-001
Țara: PRT
Adresa principală: www.cm-porto.pt
Electronic via:
www.acingov.pt
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/09/2022 09:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.