Publications Office of the EU
F-Creil: Construcţii modulare prefabricate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Creil: Construcţii modulare prefabricate

  • Publicată
    11/04/2012
  • Termenul-limită
    18/05/2012
  • Contract atribuit
    29/06/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ville de Creil
Locul de executare
NUTS code: FRE22 Oise
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44211100 Construcţii modulare prefabricate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
593,024.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Achat et installation de bâtiments modulaires à usage de restauration scolaire à l'école Somasco.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Mairie de Creil
Adresa poștală: place François Mitterrand, BP 76
Localitatea: Creil Cedex
Codul poștal: 60109
Țara: FRA
Persoană de contact: service des marchés publics (porte 502)
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
593,024.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pref'Aub
Adresa poștală: route de Brienne - BP 30031 - Creney
Localitatea: Lavau Cedex
Codul poștal: 10151
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.